Geochem, tekstil endüstrisine yönelik özel tekstil yardımcı kimyasalları ve tekstil yağları geliştirmek amacı ile 2010 yılında İstanbul’da kurulmuştur. İstanbul dışında, yurt içi ve yurt dışı bayi organizasyonlarını oluşturarak sektöre hızlı bir büyüme ile giriş yapmıştır.

Alanında uzman teknik servis ve satış ekibi, müşterilerimizin taleplerini karşılamak amacı ile her an servis vermeye hazır bir şekilde organize edilmiştir. Küreselleşen dünyadaki yenilikleri takip eden ar-ge ekibi ile kalite ve müşteri memnuniyetini önemseyen Geochem tekstil sektörünün en önemli çözüm ortaklarından biri olmayı kendisine hedef olarak belirlemiştir.

Şirket Politikamız

Müşterilerimizin memnuniyetini ve güvenini sağlayacak, kusursuz ürün ve hizmetleri; tam zamanında, doğa ve çevreye saygı, topluma hizmet anlayışı ile sunmak, yasal ve uygulanabilir şartlara, ayrıca ilgili tarafların şartlarına uymak, öncelikli amacımız ve görevimizdir.

“Sürekli İyileştirme“ anlayışı doğrultusunda kalitemizi daima geliştirerek toplam kaliteye ulaşmak için çalışanlarımız, tedarikçilerimiz ve müşterilerimiz arasında saygı ve güven bağı kurmak için birinci hedefimiz; Entegre Yönetim Sistemi (9001-14001-45001) standartlarını, müşterilerimizin isteklerini karşılamak amacıyla, organizasyonumuzun tüm kademelerinde verimli ve istikrarlı bir şekilde uygulamaktır.

İş Sağlığı ve Güvenliği konusunda teknolojik gelişmeleri takip ederek yatırımlarımızı ona göre yönlendirip, iş kazası ve meslek hastalığı doğurabilecek etkenleri  ortadan kaldırmayı, çevre güvenliğine özen göstererek  kirliliği kaynağında tespit etmeyi  ve kirliliği en aza indirmeyi, doğal kaynak kullanımını azaltmak için mümkün olduğunca tekrar kullanılabilir ve geri dönüştürülebilir materyallerin tüketimine yönelmeyi, ve tüm bunlar için de çalışanların eğitim ve öğrenimini sürekli geliştirmeyi şirket politikamızın temel unsurları arasında görmekteyiz.